Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Elegancki notatnik: stylowe wzornictwo z atrakcyjnym lekko szczotkowanym wykończeniem, w stonowanych kolorach.
| Weight | 0,331 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21,1 × 14,5 × 1,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 44860069 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432106851 |
| Kolor | Granatowy |
| Format | A5 |
| Ilosc kartek | 80 |
| Material kartek | papier 90 g/m² z certyfikatem FSC® |
| Wymiary | 145 x 18 x 211 |
| Kolekcja | Leitz STYLE |
LEITZ Style Notatnik w kratkę A5 80 kartek niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.