Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Mocny, niezawodny metalowy zszywacz do zszywania broszur. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) i P4 (24/8, 26/8) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,681 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41,9 × 5,2 × 7,4 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 55600095 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432324729 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Material wykonania | Wykonany z metalu, z plastikowymi elementami. Metalowe części mechaniczne |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry, 180° otwieranie |
| Zszywa do | 4 mm/40 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 150 zszywek P4 24/8 |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, zamknięte |
| Wymiary | 52 x 74 x 419 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ NeXXt Zszywacz długoramienny czarny do 40 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.