Wysyłka w 24 godziny!
Solidny i niezawodny metalowy zszywacz do użytku codziennego. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) i P4 (24/8, 26/8) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,228 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,2 × 4,2 × 6,2 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 55220095 |
| Kod kreskowy | 4002432324675 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz STYLE |
| Kolor | Czarny |
| Material wykonania | Metalowy, z plastikową obudową |
| Zszywa do | 2 mm/20 kartek (80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | E2 |
| Sposob ladowania | sprężynowe |
| Rodzaj zszywania | Zszywanie płaskie |
| W zestawie | W zestawie zasilacz i 200 zszywek E2 |
| Wymiary | 63 x 77 x 190 |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
LEITZ NeXXt Zszywacz duży metalowy do 40 kartek czarny + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.