Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Solidny i niezawodny metalowy zszywacz do użytku codziennego. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) i P4 (24/8, 26/8) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18,2 × 4,1 × 6,4 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 55040085 |
| Kod kreskowy | 4002432324613 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Szary |
| Material wykonania | Wykonany z metalu, z plastikowymi elementami. Metalowe części mechaniczne |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry |
| Zszywa do | 4 mm/40 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 150 zszywek P4 24/8 |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, Tapicerskie, zamknięte |
| Wymiary | 41 x 64 x 182 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ NeXXt Zszywacz duży metalowy do 40 kartek szary + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.