Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Mocny i wytrzymały zszywacz do codziennego użytku. Opatentowana technologia Softpress pozwala nacisnąć zszywacz w którymkolwiek miejscu na górze, co zapewnia nie tylko wygodę zszywania zarówno w ręku jak i przy biurku, ale także zmiejsza o 60% siłę nacisku w porównaniu do standardowego zszywacza Leitz. Technologia płaskiego zszywania pozwala zaoszczędzić 40% przestrzeni w miejscu przechowywania dokumentów. Technologia Direct Impact oraz zszywki Leitz Softpress gwarantują perfekcyjne rezultaty zszywania za każdym razem.
| Weight | 0,377 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14,9 × 4,4 × 6,5 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 56030095 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432118915 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Material wykonania | Metalowy z plastikową obudową, metalowe części mechaniczne |
| Zszywa do | 3 mm/30 kartek (papier o grubości 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | zszywki Softpress 140x |
| Sposob ladowania | sprężynowe |
| Rodzaj zszywania | Zszywanie płaskie |
| W zestawie | W zestawie 200 zszywek Softpress |
| Wymiary | 44 x 65 x 149 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ FC NeXXt Softpress Zszywacz do 30 kartek czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.