Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Najlepszy spośród kołonotatników do codziennego użytku. Mieści 90 kartek najwyższej jakości papieru o gramaturze 90 gsm, dzięki spirali otwiera się pod kątem 360°, z okładką wykonaną z polipropylenu.
| Weight | 0,613 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29,7 × 22,5 × 1,3 cm |
| Kod producenta | 44960035 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432112449 |
| Producent | Leitz |
| Kolor | Niebieski WOW |
| Ilosc kartek | 90 |
| Material oprawy | PP |
| Material kartek | papier 90 g/m² z certyfikatem FSC® |
| Wymiary | 225 x 13 x 297 |
| Waga | 0,61 |
| opis | w linie |
| Zadrukowanie stron | linia |
LEITZ Office Kołonotatnik w linie A4 z okładką PP niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.