Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Obudowa metalowa połączona z wysokiej jakości plastikiem. Idealny dla tych, którzy zszywają w ręku. Ergonomiczny kształt dopasowuje się do dłoni, a specjalna konstrukcja ułatwia zszywanie. Doskonały do codziennej pracy w biurze, pralni czy w sklepie.
| Weight | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7,4 × 3 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 55450033 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432486663 |
| Kolor | Metaliczny niebieski, Niebieski |
| Zszywa do | 1,5 mm/15 kartek (80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | nr 10 |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry |
| Rodzaj zszywania | Zamknięte lub otwarte |
| Wymiary | 74 x 30 x 160 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Zszywacz nożycowy mały do 15 kartek niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.