Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Posiada metalową obudowę. Idealny dla tych, którzy zszywają w ręku. Ergonomiczny kształt dopasowuje się do dłoni, a specjalna konstrukcja ułatwia zszywanie. Doskonały do codziennej pracy w biurze, pralni czy w sklepie.
| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 7,6 × 2,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 55490081 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432357659 |
| Kolor | Srebrny |
| Zszywa do | 4,0 mm/40 kartek (80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 24/6, 24/8 |
| Sposob ladowania | Ładowanie od tyłu |
| Rodzaj zszywania | zamknięte |
| Wymiary | 76 x 28 x 190 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Zszywacz nożycowy duży do 40 kartek srebrny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.