Solidny i niezawodny metalowy zszywacz do użytku codziennego. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,271 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,1 × 4,2 × 5,8 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 55020020 |
| Kod kreskowy | 4002432101177 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Jasnoczerwony |
| Material wykonania | Wykonany z metalu, z plastikowymi elementami. Metalowe części mechaniczne |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry |
| Zszywa do | 3 mm/30 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 100 zszywek P3 24/6 lub 140 zszywek P3 26/6 |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, Tapicerskie, zamknięte |
| Wymiary | 42 x 58 x 151 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ NeXXt Zszywacz średni metalowy do 30 kartek jasnoczerwony + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.