Strona www: https://www.noboeurope.com
Producent: Acco UK Ltd, Millennium House, 65 Walton Street, Aylesbury, Buckinghamshire, United Kingdom, HP21 7QG
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Szklana magnetyczna tablica suchościeralna prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo. System InvisaMount™ sprawia, że instalacja jest łatwa, a mocowania są starannie ukryte z tyłu tablicy. Szklana magnetyczna powierzchnia tablicy odznacza się ultrawysokim poziomem ścieralności i najwyższą odpornością na plamy z tuszu, ślady po mazakach, zadrapania i wgniecenia. Tablica wyposażona jest w zdejmowaną półkę na markery. Rozmiar: 1900 x 1000 mm.
| Weight | 30,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,2 × 188,3 × 105,9 cm |
| Kod kreskowy | 5028252501989 |
| Kod producenta | 1905178 |
| numer katalogowy | |
| Producent | Nobo |
| Wymiary | 188,3 x 105,9 cm |
| Kolor | Biały |
| Waga | 30,6 |
| W zestawie | W komplecie marker Nobo oraz zestaw ekstramocnych magnesów Nobo do szklanych tablic |
| Gwarancja producenta | 25-letnia gwarancja |
NOBO Impression Pro Tablica szklana biała 1900 x 1000 mm
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.