Wysyłka w 24 godziny!
Atrakcyjny zszywacz Heavy Duty do wszystkich większych zadań, prosty w obsłudze, a przy tym niezawodny.
Wyposażony w plastikowy magazynek na dwa rodzaje zszywek (23/6 – 23/13 SUPER).
Zszywa do 100 arkuszy papieru (80 g/m2).
System krzyżowego zakleszczania zszywek.
System ABS – specjalna budowa magazynku uniemożliwia zakleszczenie zszywek w zszywaczu.
Głębokość wsuwania kartki: 55 mm.
System ładowania zszywek od góry.
Kolor: szary.
10 lat gwarancji.
Ciężar ok. 700g.
| Weight | 0,65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 11,5 × 8,5 cm |
| Kod kreskowy | 4009729033944 |
| Kod producenta | 023-0056 NO |
| numer katalogowy | |
| Kolor | Czarny, Szary |
| Producent | Novus |
| Material wykonania | Tworzywo ABS / Metal |
| Zszywa do | 100 arkuszy (80 g/m2) |
| Rodzaj zszywek | 23/13 SUPER, 23/6 |
| Sposob ladowania | Ładowany od góry |
| gboko wsuwania kartek | 55 mm |
| Rodzaj zszywania | zamknięte |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
NOVUS Zszywacz blokowy B40 Heavy duty szaro-czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.