Wysyłka w 24 godziny!
Podłużny blok notatnikowy doskonały do zapisania listy zakupowej. Mikroperforacja umożliwia łatwe odrywanie kartek. Specjalne bigowanie na okładce sprawia, że można ją z łatwością podwinąć pod spód notatnika.
| Weight | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 7,4 × 1 cm |
| Kod producenta | 100106276 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 3020121062760 |
| Producent | Oxford |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Format | 210x74mm |
| Zadrukowanie stron | kratka |
| Gramatura g m2 | 80 |
| Ilosc kartek | 80 |
OXFORD Everyday Blok notatnikowy w kratkę 74 x 210 mm 80 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.