Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
Pojemnik z 800 karteczkami o wymiarach 90×90 mm.
| Weight | 3,72667 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 31,5 × 11 cm |
| Glebokosc | 220 mm |
| Waga | 3726,67 |
| Szerokosc | 315 |
| Wysokosc | 110 |
| Kod producenta | 1701682060 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7318081682064 |
| Producent | Durable |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Durable TREND |
| Wymiary | 100 x 105 x 100 |
| Material wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Zawartosc pudelka | 800 karteczek 90 x 90 mm |
DURABLE Trend Pojemnik z 800 karteczkami czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.