Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Kompaktowy dziurkacz z metalową konstrukcją dla lepszych rezultatów. Wzornictwo spójne z zszywaczem T1. Odpowiedni do użytku domowego i szkolnego.
| Weight | 0,141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,2 × 9,1 × 4,3 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 21162804 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313461628045 |
| Kolor | Niebieski |
| Material wykonania | Tworzywo ABS / Metal |
| Format | A6 pionowo – A3 poziomo |
| Dziurkuje do | 10 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ostrza | Stałe, wytrzymałe ostrza |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Nie |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 91 x 43 x 192 |
| Gwarancja producenta | 1 rok |
RAPID Dziurkacz mini FC5 przezroczysty niebieski
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.