Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wybierz radosne kolory natury i stwórz pozytywną przestrzeń do pracy dzięki produktom z kolekcji Colour’Breeze firmy Esselte. Zaprojektowane są w sposób mający zapewnić Ci dobrą organizację i motywację podczas nauki lub pracy, a ich nowoczesne wykończenie i relaksujące kolory sprawią, że będziesz marzyć o kolejnej przygodzie. Ten lekki, 2-dziurkowy, kompaktowy dziurkacz Rapid Colour’Breeze może dziurkować do 10 kartek (80 g/m²) jednocześnie. Dzięki solidnym, metalowym elementom mechanicznym i półprzezroczystemu plastikowemu uchwytowi dziurkuje precyzyjnie, bez konieczności użycia dużej siły. Jest niewielki i poręczny, łatwy do przechowywania w szufladzie lub noszenia w plecaku szkolnym czy w torebce. Dostępny w gamie żywych kolorów i wykończony nowoczesnym tłoczonym wzorem Colour’Breeze. Poczuj powiew świeżości w swoim życiu!
| Weight | 0,125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,2 × 9,1 × 4,3 cm |
| Producent | Rapid |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4051661030857 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolekcja | Esselte COLOUR'BREEZE |
| Format | A6 pionowo – A3 poziomo |
| Dziurkuje do | 10 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Nie |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Ostrza | Mocne, Umieszczone na stałe |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 91 x 43 x 192 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID Colour'Breeze FC5 Dziurkacz mini niebieski 10 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.