Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Dziurkacz 4-dziurkowy z uchwytem wykonanym z jednego elementu, uchwytem ze wzmacnianego tworzywa ABS i metalowym korpusem. Odpowiedni do użytku biurowego.
| Weight | 0,777 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26,5 × 8,7 × 5,1 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 20922801 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313469228018 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Rapid FASHION |
| Material wykonania | Metal, Tworzywo ABS |
| Format | A3 poziomy, A4 pionowy |
| Dziurkuje do | 20 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80-80-80 mm |
| Ostrza | Niewymienne, Solidne |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Nie |
| Ilosc dziurek | 4 |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 87 x 51 x 265 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID FC20/4 Dziurkacz podwójny czarny 20 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.