Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Do dużego pliku kartek. Dzięki precyzyjnym ostrzom wykonanym ze stali najwyższej jakości można wykonać tę czynność bez wysiłku.
| Weight | 3,0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38,7 × 19,2 × 20,4 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 23000600 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313460006004 |
| Kolor | Pomarańczowy, Srebrny |
| Kolekcja | Rapid SUPREME |
| Material wykonania | Metal, Tworzywo ABS |
| Format | A6 pionowo – A3 poziomo |
| Dziurkuje do | 150 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ostrza | Wymienialne ostrza |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Nie |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Srednica dziurek | 6 |
| Wymiary | 192 x 204 x 387 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID Supreme HDC150/2 Dziurkacz srebrno-pomarańczowy 150 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.