Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Do dużego pliku kartek. Dzięki precyzyjnym ostrzom wykonanym ze stali najwyższej jakości można wykonać tę czynność bez wysiłku. Dziurkacz w wersji na 4 otwory.
| Weight | 6,0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 17 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 23223100 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313462231008 |
| Kolor | Pomarańczowy, Srebrny |
| Kolekcja | Rapid SUPREME |
| Material wykonania | Metal, Tworzywo ABS |
| Format | A3 poziomy, A4 pionowy |
| Dziurkuje do | 150 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80-80-80 mm |
| Ostrza | Wymienialne ostrza |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Nie |
| Ilosc dziurek | 4 |
| Srednica dziurek | 6 |
| Wymiary | 320 x 170 x 360 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID Supreme HDC150/4 Dziurkacz srebrno-pomarańczowy 150 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.