Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Wysyłka w 24 godziny!
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,5 × 10,5 × 11,5 cm |
| Producent | HP |
| Kod producenta | C2P20AE |
| Kod kreskowy | 888793177815 |
| Kolor | Niebieski |
| Kompatybilnosc | Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet Pro 6830 e-All-in-One (E3E02A) |
| Wydajnosc do | 400 str. A4 (5% pokrycia) |
HP Tusz 935 niebieski Cyan C2P20AE
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.