Wysyłka w 24 godziny!
GILOTYNA Z TRYMEREM WALLNER GT 320
Gilotyna i trymer w jednym urządzeniu. Możliwość łączenia i rozłączania urządzeń. Prosty sposób składania pozwalający na oszczędność miejsca przy przechowywaniu urządzenia. Na blatach roboczych standardowe szablony formatów.
Gilotyna:
Trymer:
Gwarancja: 2 lata
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 26,5 cm |
| Kod producenta | 5184 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5903069017185 |
| Producent | Wallner |
| Dlugosc ciecia | 320mm |
| Wymiary blatu roboczego mm | 320 x 155 |
| Szablony formatow na blacie | Tak |
| Automatyczny docisk papieru | Nie |
| Oslona bezpieczenstwa | Tak |
| Ogranicznik papieru | Nie |
WALLNER Gilotyna z trymerem GT320
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.