Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Mocny metalowy dziurkacz wyposażony w blokadę uchwytu ułatwiającą jego przechowywanie. Odpowiedni do użytku biurowego.
| Weight | 0,737 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11,5 × 6,9 × 14,5 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 21835602 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313468356026 |
| Kolor | Srebrny |
| Kolekcja | Rapid FASHION |
| Material wykonania | Metal |
| Format | A6 pionowo – A3 poziomo |
| Dziurkuje do | 40 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ostrza | Niewymienne, Solidne |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 69 x 145 x 115 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID FMC40 Dziurkacz duży metalowy srebrny 40 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.