Strona www: https://www.noboeurope.com
Producent: Acco UK Ltd, Millennium House, 65 Walton Street, Aylesbury, Buckinghamshire, United Kingdom, HP21 7QG
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Stalowa magnetyczna tablica suchościeralna w formacie panoramicznym z elegancką i stylową ramą z aluminium. Mocowana do ściany w narożnikach. Z pojemną półką umożliwiającą wygodne przechowywanie markerów i gąbek. Magnetyczna powierzchnia tablicy wykonana ze stali lakierowanej zapewnia wyższy poziom ścieralności przy częstym użytkowaniu. Rozmiar: 890 x 500 mm.
| Weight | 3,485 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1,7 × 90,5 × 51,7 cm |
| Producent | Nobo |
| Kod producenta | 1915371 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5028252611930 |
| Kolor | Biały |
| Kolekcja | Nobo PREMIUM PLUS |
| Wymiary | 890x500mm |
| Gwarancja producenta | 15-letnia gwarancja na powierzchnię tablicy |
NOBO Premium Plus Tablica stalowa panoramiczna 890 x 500 mm
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.