Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Ergonomiczna mysz przeznaczona dla osób praworęcznych zapewnia użytkownikom komfort także podczas dłuższej pracy. Idealna zarówno do użytku stacjonarnego, jak i mobilnego. Kompaktowy nanoodbiornik z technologią bezprzewodową 2,4 GHz ogranicza ryzyko zakłóceń w biurze i może być przechowywany wewnątrz obudowy, gdy nie jest używany. Średniej wielkości konstrukcja jest wystarczająco duża, aby dobrze leżała w dłoni, a jednocześnie wystarczająco mała, aby łatwo można ją było spakować do torby podróżnej. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości (800-1600 dpi) zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem na różnych powierzchniach. Działa do 12 miesięcy na 2 bateriach AAA, które znajdują się w zestawie.
Ergonomiczna, średnich rozmiarów mysz bezprzewodowa z odbiornikiem 2,4 GHz przeznaczona dla osób praworęcznych.
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7,92 × 20,32 × 13,34 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K72421WW |
| Kod kreskowy | 85896724216 |
| Kolor | Szafirowy błękit |
| Kolekcja | Kensington PRO FIT |
| Rodzaj myszy | bezprzewodowa, optyczna, standardowa |
| Rozdzielczosc | 800/1200/1600 dpi |
| Lacznosc myszy | 2,4 GHz |
| Liczba przyciskow | 4 |
| Rolka przewijania | 1 |
| Zasilanie | 2 baterie AA |
KENSINGTON Pro Fit Mysz bezprzewodowa szafirowy błękit
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.