Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej HP Inc. „Osoba odpowiedzialna” HP Inc. jest centralnie reprezentowana przez zespół HP Worldwide Technical Regulations (WTR). Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących bezpieczeństwa produktów HP w Unii Europejskiej są następujące:
W kwestiach dotyczących wyłącznie bezpieczeństwa produktów: HP REG 23010, 08028 Barcelona, Hiszpania
Email: reg@hp.com
W przypadku innych tematów odwiedź stronę: support.hp.com
Dzięki opatentowanemu systemowi SmartFit® i w pełni przegubowej konstrukcji ramię SmartFit® One-Touch ułatwia ustawienie monitora na odpowiedniej wysokości w celu zapewnienia prawidłowej postawy ciała. Przetestowana pod kątem zgodności ze standardami ANSI/BIFMA wytrzymała konstrukcja gwarantuje stabilność w każdej pozycji, a sprężyna gazowa umożliwia bezwysiłkowe i bezproblemowe ustawienie wysokości, odległości i kąta nachylania monitora (zarówno w poziomie, jak i w pionie). Wbudowany system do zarządzania kablami pozwala na ich ukrycie i utrzymanie w ładzie, a ramię unoszące monitor usuwa go z biurka, umożliwiając oszczędne gospodarowanie jego powierzchnią.
W pełni ruchome, przegubowe ramię do monitora, z możliwością regulacji za jednym pociągnięciem.
| Weight | 3,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11,6 × 48,7 × 32 cm |
| Producent | Kensington |
| Kod producenta | K59600WW |
| Kod kreskowy | 85896596004 |
| Kolekcja | Kensington SMARTFIT |
| Maksymalne obciazenie kg | 9 |
| Regulacja ramienia | 170-505 mm |
KENSINGTON SmartFit One-Touch Ramię do monitora z regulacją wysokości
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.