Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Mocny dziurkacz do dużego pliku kartek. Aluminiowa podstawa i ramię ułatwiają pracę i zapewniają dużą stabilność. Dwuczęściowa, antypoślizgowa podstawa nie rysuje blatu i ułatwia opróżnianie ścinek. Blokada ramienia pozwala przechowywać dziurkacz z maksymalnie obniżonym ramieniem. Posiada plastikowy, precyzyjny ogranicznik formatu.
| Weight | 1,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 10 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 51800095 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4002432364039 |
| Kolor | Czarny |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A3, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Dziurkuje do | 6.3mm/63 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 130 x 100 x 220 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Dziurkacz mocny 10 lat gwarancji 65 kartek czarny
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.