Wysyłka w 24 godziny!
Stylowy i kompaktowy laminator Leitz iLAM Home Office łączy funkcjonalność z nowoczesnym wzornictwem. Ten zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania laminator A3 zapewnia krótkie, 2-minutowe nagrzewanie i może laminować kartkę A4 foliami o grubości 80 mikronów w zaledwie 45 sekund. Łatwy w obsłudze przełącznik kołyskowy umożliwia wybór jednego z trzech ustawień grubości folii, zapewniając wszechstronne zastosowanie w zakresie wszystkich potrzeb laminacji. Dźwignia do uwalniania zakleszczonych materiałów pozwala łatwo i bezwysiłkowo usuwać nieprawidłowo podane folie. Innowacyjna dioda SMART ułatwia obsługę, informując o stanie urządzenia przy użyciu sygnałów wizualnych i dźwiękowych: kolor czerwony oznacza nagrzewanie, kolor zielony wraz z sygnałem dźwiękowym – gotowość do pracy, a pulsujący kolor czerwony – funkcję automatycznego wyłączania po 15 minutach bezczynności. Zapewnij ochronę swoich dokumentów – szybko, skutecznie i stylowo. Kolor srebrny i biały.
Uwaga! Obecnie w sprzedaży mogą znajdować się ostatnie sztuki laminatora przed liftingiem – biało-srebrne.
| Weight | 1,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46,5 × 12,8 × 7,6 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 74400089 |
| Kod kreskowy | 4002432113057 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Kolor | Ciemnoszary, Szary |
| Moc | 435 W |
| Czas nagrzewania | 3 min |
| Zasilanie | 220/240 V AC |
| Format | A3 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
LEITZ Wow iLam Home Office Laminator A3 szary
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.