Wysyłka w 24 godziny!
Wybierz ten produkt i otrzymaj CASHBACK – 75zł!
Kup ten produkt, zaloguj się na stronie https://www.leitzcashbackeurope.com/pl-pl/login i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w ciągu 28 dni od momentu weryfikacji i akceptacji zgłoszenia.
5 ustawień i funkcja cofania. Odpowiedni dla folii 80-175 mikronów. Czas nagrzewania: tylko 1 min. Wysoka wydajność do codziennych zadań w biurze.
| Weight | 4,55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49,8 × 22,1 × 11 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 75180084 |
| Kod kreskowy | 4002432113545 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz ILAM |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Tworzywo ABS |
| Moc | 1250 W |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Zasilanie | 220/240 V AC |
| Format | A3 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
LEITZ iLam Office Pro Laminator A3 + CASHBACK
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.