Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Nożyczki biurowe Leitz Cosy wykonane z nierdzewnej stali i pokryte tytanem pozostają ultraostre znacznie dłużej od nożyczek standardowych. Wygodne, ergonomiczne uchwyty i przyjemne, ciepłe kolory Cosy sprawiają, że nożyczki te idealnie się sprawdzą zarówno w domu, jak i w biurze, zapewniając Ci dobre samopoczucie i wydajność przez cały dzień.
| Weight | 0,084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20,5 × 8 × 1,7 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod kreskowy | 4002432128563 |
| Kod producenta | 53320089 |
| Kolekcja | Leitz COSY |
| Kolor | Aksamitny szary |
| Dlugosc ostrza | 205 mm |
| Material wykonania | ostrza: stal nierdzewna pokryta tytanem, uchwyty: ABS |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
| Wymiary | 80 x 17 x 205 |
LEITZ Cosy Nożyczki biurowe powlekane tytanem 205mm szare
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.