Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Przykuwający wzrok, wysokiej jakości stylowy podajnik taśmy klejącej, w unikalnym zestawieniu 2 kolorów, wykończony z połyskiem. Wygodna obsługa jedną ręką. Idealnie pasuje do pozostałych produktów z kolekcji Leitz WOW. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że świetnie prezentuje się zarówno w domu, jak i w biurze.
| Weight | 0,76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,6 × 5,1 × 7,6 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 53641016 |
| Kod kreskowy | 4002432122127 |
| Kolor | Biały, Biały WOW, Żółty, Żółty WOW |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Material wykonania | PS |
| Kompatybilny z tasma | 19 mm x 33 mm |
| Wymiary | 51 x 76 x 126 |
LEITZ Wow Podajnik taśmy klejącej biało-żółty
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.