Solidny i niezawodny metalowy zszywacz do użytku codziennego. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) i P4 (24/8, 26/8) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18,2 × 4,1 × 6,4 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 55040025 |
| Kod kreskowy | 4002432324590 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Czerwony |
| Material wykonania | Wykonany z metalu, z plastikowymi elementami. Metalowe części mechaniczne |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry |
| Zszywa do | 4 mm/40 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 150 zszywek P4 24/8 |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, Tapicerskie, zamknięte |
| Wymiary | 41 x 64 x 182 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ NeXXt Zszywacz duży metalowy do 40 kartek czerwony + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.