Idealny do częstego użytku w biurze czy w domu. Innowacyjny system płaskiego zszywania zmniejsza wysokość zszywki o 30%. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) i P4 (24/8, 26/8)zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,7 × 4,2 × 6,5 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 55230095 |
| Kod kreskowy | 4002432363988 |
| Marka | Leitz |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Kolor | Czarny |
| Material wykonania | Wykonany z metalu, z plastikowymi elementami. Metalowe części mechaniczne |
| Zszywa do | 4 mm/40 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 100x 24/6, 100x 24/8 lub 140x 26/6 |
| Sposob ladowania | sprężynowe |
| Rodzaj zszywania | Zszywanie płaskie |
| Wymiary | 42 x 65 x 157 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ FC NeXXt Zszywacz duży do 40 kartek czarny + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.