Niezawodny, mały zszywacz do codziennego użytku biurowego. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz P3 (24/6, 26/6) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,1 × 3,5 × 5,1 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 55010025 |
| Kod kreskowy | 4002432334650 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Material wykonania | Metal w obudowie z tworzywa sztucznego |
| Zszywa do | 2,5 mm/25 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 80 zszywek P3 24/6 lub 110 zszywek P3 26/6 |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, Tapicerskie, zamknięte |
| Wymiary | 35 x 51 x 121 |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
LEITZ NeXXt Zszywacz mały do 25 kartek czerwony + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.