Strona www: https://www.leitz.com
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Zszywacz metalowy w wyrazistych kolorach WOW pozwoli Ci podkreślić swoją osobowość. Do codziennego użytkowania. Solidny i niezawodny. Opatentowana technologia Direct Impact i zszywki Leitz Power Performance P3 (24/6, 26/6) zapewniają doskonałe zszywanie przy każdym użyciu.
| Weight | 0,271 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,1 × 4,2 × 5,8 cm |
| Producent | Leitz |
| Kod producenta | 55021062 |
| Kod kreskowy | 4002432103133 |
| Kolor | Fioletowy, Fioletowy WOW |
| Kolekcja | Leitz WOW |
| Material wykonania | Obudowa z metalu, z plastikowymi elementami. Metalowe części mechaniczne |
| Zszywa do | 3 mm/30 kartek (papier 80 gsm) |
| Rodzaj zszywek | 100 x P3 24/6 lub 140 x P3 26/6 |
| Sposob ladowania | Ładowanie od góry, otwieranie 180° |
| Rodzaj zszywania | Otwarte, Tapicerskie, zamknięte |
| Wymiary | 42 x 58 x 151 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ Wow NeXXt Zszywacz średni metalowy do 30 kartek fioletowy
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.