Strona www: https://www.noboeurope.com
Producent: Acco UK Ltd, Millennium House, 65 Walton Street, Aylesbury, Buckinghamshire, United Kingdom, HP21 7QG
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych na statywie dostępnych w różnych rozmiarach. Doskonała biała matowa powierzchnia ekranów z czarną ramką zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz, który bez problemu będzie widoczny dla wszystkich widzów. Ekran można z łatwością schować do kasety w celu ochrony przed uszkodzeniami. 2000 mm x 1310 mm.
| Weight | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 × 20 × 14 cm |
| Producent | Nobo |
| Kod producenta | 1902397W |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 5028252425292 |
| Format | 16:10 |
| Przekatna ekranu | 2300 mm (90,5”) |
| Wymiary | 200 x 135 x 2250 |
NOBO Ekran projekcyjny na trójnogu 2000x1310mm (16:10)
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.