Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Kompaktowy, ale mocny dziurkacz, wykonany całkowicie z plastiku uzyskanego z recyklingu, w opakowaniu z recyklingowej tektury.
| Weight | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 5,4 × 9,1 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 24845300 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313468453008 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Rapid FASHION |
| Material wykonania | Metal, Tworzywo ABS uzyskane z recyklingu |
| Format | A6 pionowo – A3 poziomo |
| Dziurkuje do | 20 kartek |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ostrza | Niewymienne, Solidne |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Nie |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 54 x 91 x 110 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID Fashion ECO Dziurkacz czarny 20 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.