Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Mocny metalowy dziurkacz z uchwytem i podstawą ze wzmocnionego tworzywa ABS. Odpowiedni do użytku w domu, szkole i biurze.
| Weight | 0,37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11,8 × 11 × 6,6 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 5000362 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 4051661012754 |
| Kolor | Żółty |
| Kolekcja | Rapid FASHION |
| Material wykonania | Metal, Tworzywo ABS |
| Format | A6 pionowo – A3 poziomo |
| Dziurkuje do | 30 kartek (80 gsm) |
| Odl miedzy dziurkami | 80 mm |
| Ostrza | Niewymienne, Solidne |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Tak |
| Ilosc dziurek | 2 |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 110 x 66 x 118 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID FC30 Dziurkacz żółty 30 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.