Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Dziurkacz z 4 ostrzami, wyposażony w innowacyjną technologię Rapid Press Less™, która pozwala zredukować o 50% siłę nacisku niezbędną do dziurkowania w porównaniu do dziurkaczy tradycyjnych.
| Weight | 1,0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27,4 × 14,6 × 8 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 24845701 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313468457013 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Rapid SUPREME |
| Material wykonania | Metal, Tworzywo ABS |
| Format | A6 pionowo – A3 poziomo |
| Dziurkuje do | 30 kartek (80 gsm) |
| Odl miedzy dziurkami | 80-80-80 mm |
| Ostrza | Niewymienne, Solidne |
| Ogranicznik formatu | Tak |
| Blokada ramienia | Tak |
| Ilosc dziurek | 4 |
| Srednica dziurek | 5,5 |
| Wymiary | 146 x 80 x 274 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
RAPID Supreme SP34 PressLess Dziurkacz czarny 30 kartek
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.