Producent:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Osoba odpowiedzialna:
Nazwa: Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG
Adres: Westfalenstrasse 77-79, 58636 Iserlohn, Niemcy
Telefon: 0049 0 23 71/662-0
Email:
info@durable.de
Wysyłka w 24 godziny!
• 10 koszulek z kieszonkami na 80 wizytówek w formacie 90 x 57 mm
• Wkład do dopełnienia wizytownika, nr art. 2372, 2383, 2385, 2403, 2441 i 2461
| Weight | 0,048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 25 × 0,325 cm |
| Glebokosc | 120 mm |
| Waga | 48 |
| Szerokosc | 250 |
| Wysokosc | 3,25 |
| Kod kreskowy | 4005546250168 |
| Producent | Durable |
DURABLE Visifix® 80 Zestaw rozszerzający kieszonek na wizytówki
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.