Strona www: https://www.rapid.com/
Producent: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Podmiot odpowiedzialny: LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG, Siemensstr. 64, D-70469 Stuttgart, Germany
Adres e-mail: GPSR.Poland@acco.com
Wysyłka w 24 godziny!
Zszywki wykonane z bardzo mocnych materiałów, zaprojektowane specjalnie do użytku w zszywaczu HD9. Najwyższa jakość i wytrzymałość. Powłoka galwaniczna zapobiega korozji.
| Weight | 0,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7,8 × 7,3 × 2,1 cm |
| Producent | Rapid |
| Kod producenta | 24871600 |
| numer katalogowy | |
| Kod kreskowy | 7313468716004 |
| Ilosc | 1000 szt. |
| Zszywa do | 140 kartek |
| Wymiary | Wysokość nóżki 17 mm |
RAPID Super Strong Zszywki 9/17 1M
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.