Wysyłka w 24 godziny!

Mocny metalowy dziurkacz do codziennego użytku. Wytrzymały i niezawodny. Opatentowane elementy uchwytu i doskonałe ostrza zmniejszają wysiłek podczas dziurkowania.
| Weight | 0,413 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,1 × 9,8 × 10,9 cm |
| Producent | LEITZ ACCO Brands |
| Kod producenta | 50080095 |
| Kod kreskowy | 4002432310340 |
| Kolor | Czarny |
| Kolekcja | Leitz NeXXt |
| Material wykonania | Metalowy, z antypoślizgowym plastikowym pojemnikiem na ścinki |
| Dziurkuje do | 3 mm/30 kartek (papier 80 gsm) |
| Format | 8 x 8 x 8 cm, A4, A5, A6, Folio, US-Quart |
| Wymiary | 98 x 109 x 121 |
| Gwarancja producenta | 10 lat |
LEITZ New NeXXt Dziurkacz duży metalowy do 30 kartek czarny + PROMOCJA
Ok. dostawa szybko
Wszystko, ok. Szybka przesyłka. Towar zgodny z opisem.